Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı

Petek Temizliği
Kombi Tesisat Temizliği


Ziverbey Kombi Servisi

Ziverbey Kombi Servisi, sağlıklı bir yaşam için başvuracağınız, tecrübeli bir firmadır. Verdiğimiz hizmetler arasında, kombi bakımları, kombi tamirleri, kombilerin rutin bakımları ve montaj hizmetleri yer almaktadır.

Ziverbey Kombi Servisi olarak benimsemiş olduğumuz anlayış içerisinde, müşteri memnuniyetli ve garantili çalışmalar yürütmekteyiz. Ziverbey Kombi Servisi bünyesinde çalışan profesyonel elemanlarımız, yapmış oldukları görevleri, son derece titiz çalışmalar ile yürütmektedirler.

Kombilerin sorunları için kişisel tamir işlemi yapılmaması gerekir. Öyle ki, bu tür ciddi işlemler, işini bilmeyen kişiler tarafından yapıldığı zaman cihazlarda daha büyük problemler meydana gelebilmektedir. Bu tür problemlerin oluşmaması ve mevcut gelişen problemlerin de ortadan kaldırılabilmesi için Ziverbey Kombi servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Ziverbey Kombi Servisi olarak, bize ulaştığınız zamanlar dışında, senelik bakımlarınızı da rutin aralıklar ile yerine getirmekteyiz. Bunun için firmamız ile bir sözleşme imzalamanız yeterli olacaktır. Tüm servis detayları ve sözleşme bilgileri için müşteri hizmetlerimize 7/ 24 ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı alanında uzman olan kadromuzdan, güvenilir hizmet ile faydalanabilirsiniz.


Ziverbey Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi