Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Soğanlık Kombi Servisi

Soğanlık Kombi Servisi, Kartal ilçesinin Soğanlık semtinde bulunan bir servistir. Soğanlık semti ve çevresinde bulunan mahalleler, bu servisten kolaylıkla faydalanabilirler. Herhangi bir kombi sorunu veya rutin bakımları için, siz de Soğanlık Kombi Servisi elemanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Kombi bakımı için sadece kombilere bakılmamaktadır. Soğanlık Kombi Servisi çalışanlarımız bu rutin kontrolleri yaptıkları zaman, aynı zamanda kombi içerisinde bulunan filtre bölümü temizliği, peteklerin temizliği, su boşaltımı ve yenilenmesi, yedek parça değişimleri gibi birçok işlemi yapmaktadır. Bu sayede kombilerde meydana gelen arızalar önlenmiş olmaktadır.

Kombiler içerisinde herhangi bir arıza durumu yaşanmasa da, Soğanlık Kombi Servisi tarafınca kombilerinizi genel olarak yılda bir kez kontrol ettirerek, rutin bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede olası ısınma sorunlarının erkenden önüne geçmiş olacaksınız. Firma çalışanlarımıza ulaşabilmek, Soğanlık Kombi Servisi ile sözleşme imzalayabilmek ve deneyimlerimizden faydalanabilmek için, günün her saati ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli olan elemanlarımız sayesinde kombilerinizin ilk günkü kadar sağlam çalıştığını görebileceksiniz. Kaliteli bir hizmet için, Soğanlık Kombi Servisi her zaman yanınızdadır.


Soğanlık Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi/>

Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Soğanlık Hermatik Kombi Servisi
Soğanlık Bacalı Kombi Servisi
Soğanlık Bacasız Kombi Servisi
Soğanlık Kombi Servisi
Soğanlık Kombi Tamiri
Soğanlık Doğalgaz Sobası Tamiri