Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Şaşkınbakkal Kombi Servisi

Şaşkınbakkal Kombi Servisi, Kadıköy ilçesine bağlı olan bir kombi ve petek temizleme servisidir. Yıl boyunca petek ve kombilerde oluşabilecek olan veya oluşan bütün problemleriniz için Şaşkınbakkal Kombi Servisi bünyesinde çalışmakta olan elemanlardan faydalanabileceksiniz.

Kış boyu sürekli çalışan, yaz aylarında da çalıştırılmayan kombiler ve petekler, bazı arızalar ile sizleri üzebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için Şaşkınbakkal Kombi Servisi sayesinde kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırabilir, çeşitli arızalar için deneyimli ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Kombilerde arıza olduğu en kolay kış aylarında ortaya çıkabilir. Çünkü kış aylarında kombiler bizim ısıtıcılarımız olmaktadır. Eğer bulunulan ortam eskisi kadar ısınmıyorsa ve peteklerde kısmi bir soğukluk varsa, kombide problem var demektir. Bu problemin önüne geçebilmek için Şaşkınbakkal Kombi Servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kış aylarından rahat bir şekilde ısınma sağlamak ve faturaları az miktarda ödeyebilmek için Şaşkınbakkal Kombi Servisi sayesinde kombilerinize, bakım ve onarım çalışmaları yaptırabilirsiniz. Hem petekleriniz, hem kombiniz hem de cihazda bulunan parçalarınızın sorunları için servisimizden yararlanabilirsiniz.


Şaşkınbakkal Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi/>

Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Şaşkınbakkal Hermatik Kombi Servisi
Şaşkınbakkal Bacalı Kombi Servisi
Şaşkınbakkal Bacasız Kombi Servisi
Şaşkınbakkal Kombi Servisi
Şaşkınbakkal Kombi Tamiri
Şaşkınbakkal Doğalgaz Sobası Tamiri