Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi, İstanbul ilimizin en iyi semtlerinden bir tanesinde bulunmakta olan bir servistir. Maltepe Kombi Servisi ile, bütün kombi sorunlarınızı kısa zamanda kesin çözümler ile halledebileceksiniz.

Yapılan bakım ve onarım çalışmalarında, siz müşterilerimizin sahip olduğu kombilerin yaşı göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü son dönemlerde alınan yeni klimalarda, teknolojik açıdan gelişmiş özellikler yer alırken, eski kombilerde daha ilkel bir teknoloji yer almaktadır. Maltepe Kombi Servisi bünyesinde çalışmakta olan ekibimiz, bu son teknolojiyi kullanabilecek alt yapıyı almış, eğitimli elemanlardan oluşmaktadır.

Uzun süre bakım görmemiş kombiler, çok daha ayrıntılı bakım ve onarım çalışmaları görmektedir. Maltepe Kombi Servisi tarafından yapılan bu çalışmalar ne kadar zor sayılsa da aslında kısa sürede halledilmektedir. Çünkü bunun için emek veren elemanlarımız, işlerinde tecrübeye sahiptir. Siz de ısınma yapmayan, sürekli arızalanan, uzun süre kullanılmadığı için bakım isteyen kombileriniz için servis arıyorsanız, Maltepe Kombi Servisi tam size göre bir tercih olacaktır. Deneyimli elemanlarımızın başarısından siz de uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.


Maltepe Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Maltepe Hermatik Kombi Servisi
Maltepe Bacalı Kombi Servisi
Maltepe Bacasız Kombi Servisi
Maltepe Kombi Servisi
Maltepe Kombi Tamiri
Maltepe Doğalgaz Sobası Tamiri