Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Kozyatağı Kombi Servisi

Kozyatağı Kombi Servisi olarak, Kozyatağı semtinde, her kombi markasına teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kozyatağı Kombi Servisi, İstanbul içerisinde geniş yelpazede çalışmalar yürüten bir servis imkanını sizlere sunmaktadır.

Kombi bakımlarının yılda en az bir kere yaptırılması mutlaka gerekli olan bir çalışma olacaktır. Kozyatağı Kombi Servisi olarak, kombilerinizin yıllık bakımlarını, tamir ve onarım çalışmalarınız, petek temizleme ve filtre değiştirme durumlarını, yapacak nitelikli elemanlara sahip bir kadro ile sizler e hizmet veriyoruz. Yapılan düzenli bu çalışmalar sayesinde kombileriniz eskisinden çok daha verimli çalışır ve bu durum faturalarınıza önemli miktarda düşüş olarak yansır.

Kozyatağı Kombi Servisi, işinin ehli çalışanları bünyesinde yetiştirmiş bir kadro ile çalışmaktadır. Yetkin elemanlar tarafından yürütülen üstün çalışmalar, müşteri memnuniyetimizi de kat kat arttırmaktadır. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve kombi temizliği ve bakımı yaptırmak istiyorsanız, 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişim haline geçebilirsiniz. İşinizin kolaylaşmasını ve hallolmasını sağlayan profesyonel ekibimiz, kombi ile yaşayacağınız her sorunda sizin yanınızda olmaya hazırdır.


Kozyatağı Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Kozyatağı Hermatik Kombi Servisi
Kozyatağı Bacalı Kombi Servisi
Kozyatağı Bacasız Kombi Servisi
Kozyatağı Kombi Servisi
Kozyatağı Kombi Tamiri
Kozyatağı Doğalgaz Sobası Tamiri