Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Kazasker Kombi Servisi

Kazasker Kombi Servisi, petekleriniz, kombileriniz ve kombi parçalarınız için yaşadığınız tüm sorunlarınız için hizmet vermektedir. Kazasker Kombi Servisi sayesinde kombinizin düzenli çalışmasını destekleyebilirsiniz.

Kazasker Kombi Servisi, kış aylarında kullanılması tercih edilen kombilerin, bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktadır. Petekler, kışın ısınma amaçlı kullanıldıktan sonra yaz aylarında dinlendirilmektedir. Fakat bu süre içerisinde mutlaka petekler için de periyodik bakımların yapılması gerekir. Çünkü kış aylarında kullanımı sağlanan petekler içerisinde dolaşan su, zamanla tortulaşmalarının meydana gelmesine sebep olabilmektedir.

Kazasker Kombi Servisi olarak hem peteklerde hem de kombide meydana gelebilecek her türlü sorun ile ilgili sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışmakta olan elemanlarımız, son derece eğitimli elemanlardan oluşmaktadır. Bu sayede kombilerinizin bakım çalışmaları çok kısa sürede, kesin çözüm ile halledilebilmektedir.

Bulunduğu bölgedeki tüm müşterilere hizmet veren Kazasker Kombi Servisi, aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz ile sözleşme imzalamaktadır. Sözleşme sayesinde, periyodik bakımlarınızın tarafımızdan düzenli olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm detaylı bilgiler için günün her saatinde cevap alabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Kazasker Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi/>

Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Kazasker Hermatik Kombi Servisi
Kazasker Bacalı Kombi Servisi
Kazasker Bacasız Kombi Servisi
Kazasker Kombi Servisi
Kazasker Kombi Tamiri
Kazasker Doğalgaz Sobası Tamiri