Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi, peteklerin bakımı, peteklerin temizliği, kombilerin bakımı ve temizliği, kombilerin periyodik kontrolleri ve arızaları için hizmet vermekte olan bir servistir. Kartal merkezde bulunan tüm mahalle sakinleri bu hizmetten faydalanabilirler.

Kombi ve peteklerde çıkan arızalar, her zaman kolay halledilebilir olmayabilir. Peteklerin içerisinde dolaşan su zaman içerisinde taş ve kireci, peteklerin alt kısımlarında depolar. Bu durumda zamanla tortulaşır ve peteklerin kısmi olarak çalışmasına sebep olur. Kartal Kombi Servisi, peteklerde bulunan taş ve tortu nedeni ile az çalışan veya hiç çalışmayan peteklerin, tekrar çalışır hale gelmesini sağlamaktadır.

Kombide gerçekleşen, olası bazı parçaların bozulması, evin de belli bir ısıya ulaşamamasına neden olur. Kartal Kombi Servisi sayesinde evinizde yaşadığınız ısı kaybını geri kazanabilir ve kış aylarında fazla fatura bedeli ödemekten kurtulabilirsiniz. Tecrübeli ve nitelikli elemanlarımız sayesinde, petek ve kombi bakım ve temizliğinizi yılda en az bir kez yaptırarak, rahat bir kış geçirebilirsiniz. Bunun için Kartal Kombi Servisi temsilcileri ile sorunlarınızı paylaşmanız yeterli olacaktır.

Kartal Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis>
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Kartal Hermatik Kombi Servisi
Kartal Bacalı Kombi Servisi
Kartal Bacasız Kombi Servisi
Kartal Kombi Servisi
Kartal Kombi Tamiri
Kartal Doğalgaz Sobası Tamiri