Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

İdealtepe Kombi Servisi

İdealtepe tarafında bulunan İdealtepe Kombi Servisi, kombi temizliği, filtre değiştirme işlemleri, kombi bakımı ve parça yenileme işlemleri hizmeti vermektedir.

Kombilerin bakımları her sene düzenli olarak yapılmalıdır. İdealtepe Kombi Servisi ile kombilerinizi zamanında bakımla yenileyebilirsiniz. Kombi bakımı yapılırken ilk olarak kombilerin iç yanma gözleri temizlenmektedir. Daha sonra giriş bölgeleri detaylı olarak temizlenir.

İdealtepe Kombi Servisi, soğuk su filtreleri ve kaloriferleri, kimyasal sayesinde temizlenir ve kombilerin gaz ayarları yapılır. Profesyonel ekibimiz sayesinde yapılan bu bakım çalışmaları sonucunda, sizin kombiniz de yepyeni bir şekilde çalışacaktır. Bu çalışma performansını, faturalarınızda da görebilirsiniz.

İdealtepe Kombi Servisi, kombilerin üretim yıllarına uygun olarak ayarlanmaktadır. Yıllık bakımları yapılan kombilerde de bazen sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür sorunlar ile İdealtepe Kombi Servisi sayesinde kısa sürede kurtulabileceksiniz. Kombilerin su damlatması, peteklerdeki kısmi ısıtma problemi, peteklerin soğuk olması, yüksek fatura gelmesi gibi sıkıntılar, İdealtepe Kombi Servisi sayesinde kurtulabileceğiniz problemlerdir. Siz de problemlerinizi bizimle paylaşabilmek için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.


İdealtepe Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi/>

Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
İdealtepe Hermatik Kombi Servisi
İdealtepe Bacalı Kombi Servisi
İdealtepe Bacasız Kombi Servisi
İdealtepe Kombi Servisi
İdealtepe Kombi Tamiri
İdealtepe Doğalgaz Sobası Tamiri