Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Hasanpaşa Kombi Servisi

Hasanpaşa Kombi Servisi, yıllardır her marka kombi ile ilgili bakım, onarım ve montaj işleri hizmeti vermektedir. Bu işlemleri sunan Hasanpaşa Kombi Servisi, kombi tamiri alanında müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalarına devam etmektedir.

Düzenli olarak ekibimize verilen eğitimler sayesinde teknisyenlerin çok daha donanımlı olmasını sağlıyoruz. Sürekli değişmekte olan teknolojiyi destekleyen Hasanpaşa Kombi Servisi ekibimiz, kombilerinizin her türlü sorunu ile kesintisiz ilgilenmektedir. Peteklerde ve kombinin diğer parçalarında meydana gelebilecek tüm sorunlarda, personelimiz, en iyi şekilde sizlere destek olacaktır.

Filtre temizliğinden parça değişimine, kombi tamirinden arıza onarım çalışmalarına kadar birçok işlemi, kombileriniz için yapıyoruz. Hasanpaşa Kombi Servisi, hem eski kombiler hem de yeni kombiler için tüm çalışmaları yürütmekte olan bir servistir. Deneyimimiz sayesinde, her arızanızı servis elemanlarımız ile paylaşabilirsiniz.

Servis hizmetlerimizden faydalanabilmek, servisimizin size sağlayacağı sözleşmelerden yararlanmak için, müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Hizmet öncesi veya sonrası aklınıza gelen tüm sorularınız için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Kombilerinizin bütün sorunları için kesin çözümlü çalışmalar yağan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hasanpaşa Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis>
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Hasanpaşa Hermatik Kombi Servisi
Hasanpaşa Bacalı Kombi Servisi
Hasanpaşa Bacasız Kombi Servisi
Hasanpaşa Kombi Servisi
Hasanpaşa Kombi Tamiri
Hasanpaşa Doğalgaz Sobası Tamiri