Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Fikirtepe Kombi Servisi

Fikirtepe Kombi Servisi, kombilerin randımanlı çalışmaması ve peteklerin bulunduğu ortamı ısıtmaması gibi sorunlar ile ilgilenen bir servistir. Kışın ısıtma amacı ile kullanılan kombiler, Fikirtepe Kombi Servisi sayesinde, artık siz değerli müşterilerimize sorun çıkaramayacak.

Fikirtepe Kombi Servisi, yetiştirmiş olduğu eğitimli ve son derece deneyimli olan elemanları ile, kombi bakım ve onarım çalışmaları yürütmektedir. Tıkanan veya arıza yapan kombi ve petekler için yapılacak çözüm çok zor değildir. Çünkü çalışan elemanlarımız işinin severek yapan elemanlardan oluşmaktadır. Bu sayede işler çok daha kısa sürede kesin çözüm ile bitirilmektedir.

Fikirtepe Kombi Servisi, petekler içerisinde zamanla birikmiş olan tortuların petek içerisinden atılmasını sağlar. Elemanların kullanmış oldukları teknolojik cihazlar, son derece kaliteli ve güvenilir cihazlar olmaktadır. Bu sayede kombileriniz ile ilgili tüm sorunlardan az maliyet ile kısa sürede kurtulabileceksiniz.

Fikirtepe Kombi Servisi ile sözleşme imzalayarak, sene içerisinde gerekli bakımdan faydalanabilirsiniz. Sözleşme ve kombi bakım çalışmaları ile ilgili çok daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız bizleri arayın.

Fikirtepe Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis>
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Fikirtepe Hermatik Kombi Servisi
Fikirtepe Bacalı Kombi Servisi
Fikirtepe Bacasız Kombi Servisi
Fikirtepe Kombi Servisi
Fikirtepe Kombi Tamiri
Fikirtepe Doğalgaz Sobası Tamiri