Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi olarak, düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü sadece yılın belli dönemlerinde kullanılan peteklerde, uzun süre kullanım olmadığı zaman bazı problemler meydana gelebiliyor. Çekmeköy Kombi Servisi sayesinde, bu problemlerin önüne kısa sürede geçmeniz mümkün.

Petekler, ısınma aşamasına geçtiği zaman, kapalı bir devre içerisinde su dolaşmaya başlar. Sürekli kullanılan ve yılın belli dönemlerinde kapatılan bu devre sonucunda, peteklerde bazı kireçlenme, tortulaşma gibi durumlar yaşabiliyor. Çekmeköy Kombi Servisi ile öncü bir firmadan yardım almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Petek ve kombi temizliği yaptırmak çok önemlidir. Çünkü yapılan temizlik ve bakım sonrasında ısınma gibi bir problem ortadan kalkmış olacaktır. Çekmeköy Kombi Servisi olarak, bu durumda sizlere gerekli desteği vermek için her zaman hazırız. Çekmeköy Kombi Servisi ile yaptıracağınız bakım ve temizlik karşılığında, hem rahat ısınabilecek hem de sorunsuz cihazınız sayesinde az fatura ile yılı tamamlayabileceksiniz.

Uygun fiyatlandırmamız ve anlayışlı sözleşmemiz sayesinde, kullanmakta olduğunuz kombilerin ömrünü de uzatmış olacaksınız. Bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Çekmeköy Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Çekmeköy Hermatik Kombi Servisi
Çekmeköy Bacalı Kombi Servisi
Çekmeköy Bacasız Kombi Servisi
Çekmeköy Kombi Servisi
Çekmeköy Kombi Tamiri
Çekmeköy Doğalgaz Sobası Tamiri