Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Bostancı Kombi Servisi

İstanbul'un en gözde yerlerinden bir tanesinde bulunan Bostancı Kombi Servisi olarak, özel eğitimlerden geçmiş, profesyonel elemanlarımız ve işini bilen müşteri temsilcilerimiz ile sizlere kaliteli hizmet imkanı sunuyoruz.

Evde veya iş yerlerinde tıkanıklık yaşayan tek yer, gider boruları veya lavabolar değildir. Bu alanların dışında bir de kışın ısınmak için tercih ettiğimiz kalorifer peteklerinde de tıkanmalar yaşanabilir. Bu tür problemlerinizde, Bostancı Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Peteklerin iç kısmında zamanlar, tortulanmalar ve kireçlenmeler meydana gelebilir. Kullandığımız son teknoloji petek temizleme cihazları, size sunulan çözümlerden bir tanesidir. Bostancı Kombi Servisi sayesinde, hızlı ve kaliteli çalışmalar ile peteklerinizdeki toru ve kireçlenmelerden kurtulabilirsiniz.

Bostancı Kombi Servisi olarak, müşterilerimizin kombilerine yılda iki kez periyodik bakım yaptırmaları gerektiğini öneriyoruz. Bu bakım çalışmaları Bostancı Kombi Servisi tarafından yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar hızlı ve temiz bir şekilde bitirilmektedir.

Petek ve kombi temizlikleri için kullanılan ilaçlar, özel ve güvenli ilaçlardır. Özel ve güvenilir bir ekipten hizmet almak için Bostancı Kombi Servisi müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.


Bostancı Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Bostancı Hermatik Kombi Servisi
Bostancı Bacalı Kombi Servisi
Bostancı Bacasız Kombi Servisi
Bostancı Kombi Servisi
Bostancı Kombi Tamiri
Bostancı Doğalgaz Sobası Tamiri