Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi, uzun yıllar boyunca kullanılması amacı ile tasarlanan kombilerin sağlıklı çalışması için hizmet veren bir firmadır. Bünyemizde çalışan deneyimli ve nitelikli ekibimiz, kombi onarımı, tamiri, kombi bakımı, montaj ve periyodik bakımlar ile ilgili çalışmalar yürütmektedir.

Ataşehir Kombi Servisi elemanlarımız, kombiler montaj edildiği andan itibaren, kombi ile ilgili karşılaşabileceğiniz tüm problemler ile ilgili bilgileri sizlere vermektedir. Bu alanda yaşayacağını her hangi bir sorunda, hiç tereddüt etmeden ekibimizin, hızlı ve kaliteli hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ataşehir Kombi Servisi sayesinde alacağınız hizmetlerin karşılığında, cihazınız uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.

Her marka kombinin periyodik bakımı ve arıza sorunları, Ataşehir Kombi Servisi tarafından halledilebilmektedir. Bu sayede bakımsız kalan kombi sonrasında karşılaşacağınız sağlık sorunları için de erken önlem almış olacaksınız. Müşteri beklentilerini n üst düzeyde karşılayan Ataşehir Kombi Servisi, iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak, tüm sorularınız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde müşteri temsilcilerimize ileteceğiniz soru ve sorunlarınızda yeterli bilgiyi edinemediğinizi düşünürseniz, servis elemanlarımızın desteğini isteyebilirsiniz.


Ataşehir Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Ataşehir Hermatik Kombi Servisi
Ataşehir Bacalı Kombi Servisi
Ataşehir Bacasız Kombi Servisi
Ataşehir Kombi Servisi
Ataşehir Kombi Tamiri
Ataşehir Doğalgaz Sobası Tamiri