Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Atalar Kombi Servisi

Atalar Kombi Servisi olarak, merkezi sistem ve kalorifer tesisatlarınızda bulunan petek ve kombilerinizin temizliği için özverili çalışmalar yürütmekteyiz. Bünyemizde bulunan nitelikli elemanlarımız ve son teknolojiye sahip olan modern cihazlarımız sayesinde, kombi problemlerinizden çok kısa sürede kurtulacaksınız.

Kombi bakımı ve petek temizliğinin periyodik süreçlerde yapılması çok büyük önem taşıyor. Çünkü yılın belli dönemlerinde yapılan temizleme işlemleri sonrasında ısınma problemleri ortadan kalıyor. Atalar Kombi Servisi olarak, belli bir ücret karşılığında her türlü hizmeti sizlere vermek için çalışmalar yürütüyoruz.

Mobil sistem olarak düzenlenmiş kalorifer sistemleri genel olarak 3 senede bir kez kontrol edilirken, plastik boru ile yapılan kombili kat kalorifer sistemlerinin genel olarak 7 senede bir kontrol edilmesi gerekir. Bu genel kontrol dışında Atalar Kombi Servisi olarak her yıl düzenli bakım imkanını sizlere sunuyoruz.

Atalar Kombi Servisi ile evinizde var olduğu düşündüğünüz ısınma problemlerinizde kesin bir çözüm ile kurtulabilirsiniz. Gün içerisinde her saat ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız sayesinde, müşteri hizmetlerinden gerekli yardımı alabilirsiniz.


Atalar Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Atalar Hermatik Kombi Servisi
Atalar Bacalı Kombi Servisi
Atalar Bacasız Kombi Servisi
Atalar Kombi Servisi
Atalar Kombi Tamiri
Atalar Doğalgaz Sobası Tamiri