Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Altunizade Kombi Servisi

Altunizade Kombi Servisi, Üsküdar'da bulunan, bünyesinde yetiştirilmiş birçok çalışanı ile hizmet vermekte olan bir kombi servisidir. Altunizade Kombi Servisi olarak, son derece gelişmiş cihazlar sayesinde, peteklerinizde meydana gelen tüm onarım ve diğer problemlerin ortadan kaldırılması için hizmet vermekteyiz.

Kalorifer sistemleri içerisinde bazı parçalar uzun süre bakım gerektirmez. Demir ve bakır borulu parçalardan oluşan bu cihazlar, belli bir zaman sonra başka problemler nedeni ile de arızalanabilir. Altunizade Kombi Servisi olarak bu alandaki bütün tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Bunun dışında evde yapabileceğiniz küçük kontroller ile de sorunun ne olduğu çözmeye çalışabilirsiniz. Cihazlar üzerinde her hangi bir işlem yapmadan yapacağınız bu kontroller sonrasında yine Altunizade Kombi Servisi aracılığı ile kesin bir çözüme ulaşmanız mümkün olacaktır.

Altunizade Kombi Servisi ile yapacağınız sözleşmeler ve yıllık bakımları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için deneyim sahibi olan müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 7/24 sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışan müşteri hizmetlerimize iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Altunizade Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Altunizade Hermatik Kombi Servisi
Altunizade Bacalı Kombi Servisi
Altunizade Bacasız Kombi Servisi
Altunizade Kombi Servisi
Altunizade Kombi Tamiri
Altunizade Doğalgaz Sobası Tamiri