Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Altıntepe Kombi Servisi

Maltepe'de bulunan Altıntepe Kombi Servisi, yılın belli dönemlerinde mutlaka yaptırmanız gereken kombi bakımları için yetiştirdiği nitelikli elemanlar ile, eksiksiz bir hizmet vermektedir. Altıntepe Kombi Servisi olarak öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulunduran çalışmaları yürütüyoruz.

Eğitimli ve deneyimli teknisyen kadromuz ile, Altıntepe Kombi Servisi olarak, bakım veya montaj alanında her türlü şikayetinizde yanınızdayız. Peteklerde meydana gelen problemler, kış gelmeden kontrol edilmelidir. Normale göre daha az ısıtan veya hiç ısı vermeyen petekler için, Altıntepe Kombi Servisi olarak ciddi çalışmalar yürütmekteyiz. Kısmi ısıtma veya ısıtmama gibi durumlarda, kombilerinizin periyodik bakımının geldiğini bilmeniz ve bu durumda servisimize başvurmanız gerekmektedir.

Zaman içerisinde peteklerde kombi içerisinde, tozdan ve pislikten kaynaklı bir takım problemler ortaya çıkabiliyor. Özellikle petekler içerisinde meydana gelen tortular ve çıkması zor sert tabakalar, sizi mağdur durumda bırakabiliyor. Bu durumda Altıntepe Kombi Servisi iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak, güvenilir hizmetten yararlanmak için destek almalısınız. Modern ve özel olarak edinilmiş cihazlarımız sayesinde, size güvenilir hizmet vermekten gurur duyuyoruz.


Altıntepe Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Altıntepe Hermatik Kombi Servisi
Altıntepe Bacalı Kombi Servisi
Altıntepe Bacasız Kombi Servisi
Altıntepe Kombi Servisi
Altıntepe Kombi Tamiri
Altıntepe Doğalgaz Sobası Tamiri