Kombi Servisi Hizmetleri

İlaçlı Kombi Bakımı
Kombi Demontajı-Montaj
Akıllı Kombi Kumandaları

Kombi Servisi
Kombi Tamiri
Kombi Bakımı
Doğalgaz Sobası Tamiri

Kombiler uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması kombinin performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi çalıştırılmadan önce tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra kombinin devreye alınması önerilir. Bunun nedeni kombinin verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.(Alıntı).

Çalışnaları ve yönetim ekibi olarak ustalık belgesi, ustalık kalfalık belgesine sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Kombi nizin daha verimli çalışabilmesi ve daha düşük faturalar için kombi nizin bakımını yaptırın.

Acıbadem Kombi Servisi

Kombi ve petek temizlikleri, Acıbadem Kombi Servisi ile yapılmaktadır. Her firmanın kendisine ait, iş sırasında kullanabileceği özel cihazları ve nitelikli elemanları bulunmaktadır. Servis işi alanında, en iyi firmalardan olan Acıbadem Kombi Servisi, bünyesinde bulunan kaliteli elemanları ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Petek ve kombilerin çok daha uzun süre ömrünü koruyabilmesi ve sağlıkla çalışabilmesi için, firmaların servis sırasında kullandıkları cihazların kullanılabilir olması ve elemanlarının işi bilen kişilerden oluşması gerekir. Acıbadem Kombi Servisi sayesinde yıllık yapılacak olan periyodik bakımlarınızı, güvenilir çalışmalar ile yaptırabilirsiniz. Gerek montaj gerekse de periyodik yapılması gereken bakımlarda, Acıbadem Kombi Servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Acıbadem Kombi Servisi ile iletişime geçerek, kombi bakımlarını yaptırdığınız zaman, petek ve diğer cihazların sorunlarını ortadan kaldırmış olacaksınız. Bu sayede çok daha sağlıklı ve uzun süre boyunca, kombinizi kullanabileceksiniz. Düzenli bakımlar sayesinde, gaz tüketiminde de gerekli olan tasarrufu sağlamış olacaksınız. Kombi bakımı ve temizliği için, iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, 7/24 müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.


Acıbadem Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar Baymak Kombi, Alarko Kombi, Vaillant Kombi, Asrın Kombi, Baykan Kombi, Buderus Kombi, Beretta Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston Kombi,Ferroli Kombi, Demirdöküm Kombi, Bosch Kombi, Lambert Kombi, Eca Kombi, Fellini Kombi, Falke Kombi, Protherm Kombi, Etna Kombi, İmmergas Kombi, Süsler Kombi, Termostar Kombi, Airfel Kombi, Auer Kombi, Baxi Kombi, Emko Kombi, Viessmann Kombi, Ocion Kombi


Kombi Servisi - Kombi Teknik Servis
Kombi Bakımı - Kombi Tamiri
Servis Hizmeti Verdigimiz Kombi ler
Acıbadem Hermatik Kombi Servisi
Acıbadem Bacalı Kombi Servisi
Acıbadem Bacasız Kombi Servisi
Acıbadem Kombi Servisi
Acıbadem Kombi Tamiri
Acıbadem Doğalgaz Sobası Tamiri